Göynükten habersiz kalmayın

Göynükten Habersiz Kalmayın

olupta uzakta yaşayanlar için sosyal Facebook hesabımız Göynüklüler yanı sıra internet ortamında merak edenler için sitemiz Göynüklüler‘de yeni bir uygulamaya geçmiş bulunuyoruz.

Bildiğiniz gibi sitemiz 4 seneden bu yana elimizden geldiğince açık tutulmuş ve özellikle vefat haberleri takip edilmiştir.. Göynüklüler genelde kendi memleketlerini tanıdıkları için onlar için öncelikli olan ilçede güncel haber, duyuru ve ilanlardır.

Sitemize eklediğimiz yeni uygulama ile güncel haberlerden artık anında haberdar olacaksınız.. Göynüklüler sitemize giriş yaptığınızda ekranın üstünde küçük bir pencere açılarak sitemize yeni eklenen bir konudan sizi haberdar etmek isteyecektir.

Göynükten habersiz kalmayın

Bu özellik günde 1 defa karşınıza gelecek ve izin verdiğiniz takdirde bir daha görünmeyecektir.. İzin verdiğiniz takdirde de yeni eklenen bir konu, bir duyuru yine küçük bir pencere içerisinde size duyurulacaktır. İlginizi çeken bir konuysa tıklayıp okuyabilirsiniz. Yada sağ üstteki x basıp kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

“izin veriyorum” seçeneğini kabul etmeniz sadece yeni bir haber yayınlandığında açılacak o küçük duyuru penceresi içindir.

Haberdar edilmek istiyorum

Güzel haberler vermek dileğiyle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.