Türkiye’nin Silkroad PvP Serveri ViPSRO

Silkroad pvp dosyalarının internete düşmesiyle birlikte Türkiye’de ilk açılan serverlerden birisi olan ViPSrO Online Temmuz 2011’de yayına başlamış ve 15.10.2011 tarihinde ViPSrO adıyla Türkiye’de hizmet veren en eski Silkroad PvP Serveri ünvanını korumaya devam etmektedir.

Geçen yıllar içerisinde bütün güncellemeleri titizlikle takip etmiş, oyunculardan gelen istekler doğrultusunda bunları oyuna adapte ederek güncel kalmayı başarmıştır. En uzun süre açık kalan server olarak en gelişmiş Silkroad PvP datalarına sahiptir.

1 Milyon free silk ve hazır itemler ile oyuna başlatan ViPSrO yaptığı ödüllü eventler ile, NPC’lerde sattığı TL Scrolları ile oyuncularına ayrıca TL kazandırmaya da devam etmektedir.

PvP serverlerin kendi masraflarını çıkarabilmesi için oyunculardan gelen bağışları da yine oyuncularına hazır itemler ve başka datalarda bulunmayan özel itemlerle geri dönüş yapmaktadır.

2011 yılından bu yana 7/24 Türkiye’nin en uzun süre açık kalan ViPSrO Online yeni katılacak oyuncuları ile de uzun yıllar hizmetinizde kalmaya devam edecektir.

Free Silk Free TL Silkroad PvP Server Türkiye

 

 

 

Free Silk Free TL ViPSrO Online Enjoy Servere başlamak için tıklayınız

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.