Kar Patinaj Çorabı Kullanışlı mı

Kış aylarında araçlarımızın olmazsa olmazı Patinaj zinciridir. Hem güvenli sürüş sağlar hem de bir çok çeşidi bulunmakta. Son yılların popüler ürünü de Patinaj Çorabı.

Kolay çıkarıp takması sebebiyle popüler olan bu ürünün bir de sakıncası var. Kar üzerinde ve hızlı gitmediğiniz takdirde kullanışlı bir ürün ancak uzun süre beklemelerde sorun çıkarıyor.

Hafta sonu Uludağ’a çıkmaya karar verdiniz diyelim. Yanınızda Patinaj zinciri yoksa özel araçla çıkmanıza izin verilmiyor. Yanınızda Çorap Zincir var ve takıp tırmanışa geçtiniz her şey çok güzel. Zirveye ulaşıp artık eğlenmenize bakabilirsiniz. 2-3 saat kaldınız ve dönüşe geçmek üzereyken sorun başlıyor.. Siz eğlenirken aracınızda takılı olan Çorap Zincirler çıkışta haliyle ıslandığı ve kar suyunu emdiği için haliyle buz tutuyor ve inişte size güvenli bir sürüş sağlamıyor.

Bu olumsuzluğun önüne geçebilmek için zirveye ulaştığınızda Çorap Zincirleri çıkarıp dönüşe kadar bir yerde kurutmanız lazım bu da ne derece mümkün?

Çorap Zincirlerin böyle bir olumsuzluğu var. Karar sizin

 

Bugün 1 , toplamda 216 defa okunmuştur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.