Silkroad PvP Server Oyna Para Kazan

Her geçen gün yenilerinin açıldığı bir o kadarının da kapandığı Silkroad PvP Server mecrasından hem oynayarak, hem de sro pvp server deneyimlerinizi paylaşarak, oynadığınız serveri tanıtıp arkadaş çevrenizi de çekerek para kazanmayı hiç düşündünüz mü ?

Çok oyunculu uluslararası devasa MMORPG oyun Silkroad Serverlerin yayın haklarını Joymax firmasından satın alan GameGami firmasının yasal olarak Silkroad Serverleri açmasına rağmen yaklaşık 2010 yılından bu yana aradaki boşlukta açılan SrO PvP Serverler hala açılıp kapanmaya devam etmektedir. Neredeyse kendi alanında bir sektör oluşturan Silkroad PvP Serverleri yeni yeni açılmaya, açılış çalışmalarında edit işlemlerinden, sro reklamcılığına, silkroad reklamcılığından, Silkroad Sunucu Hizmetlerine, Silkroad tanıtım forumlarına kadar bir çok alanda yüzlerce çalışan yaratmıştır.


2011-2012 yıllarında çeşitli domainler altında belki SrO PvP Serverler hakkında ilk açılan forumlardan olmamıza rağmen zaman içerisinde fırsat bulup geliştiremeyip kapattığımız SroTURK forum sitemizi yeniden canlandırmak için tekrar bir kurulum yapıyoruz. Çok yakında SrO PvP Serverleri tanıtım forumumuz www.sroturk.com yayına geçecektir.. Tabii forum sitemiz sadece Silkroad değil yine kendilerine bir alan yaratan Metin2 ve Knight Online yanı sıra Counter Strike gibi private serverlere, hatta dünya çapında oynanan MMO oyunlara forumda yer verecektir. Heyecanla beklenen GTA VI haberleri FİFA 2024 gelişmelerini Silkroad PvP Forum sitemizden takip edebileceksiniz..
SroTURK forum sitemiz yeni açılacak pvp server haberlerinin yanısıra oynadığınız pvp serverleri tanıtmayı da amaçlamış ve oynadığı serveri paylaşan oyunculara para kazandıracak bir açılış eventi düzenlemiştir. Bildiğiniz gibi milyonlarca oyun bulunmaktadır ve hepsinden haberdar olmamız, bilgisi olması mümkün değildir. Bu sebeple SrO PvP Server forumumuza hem içerik oluşturmak hem de oyunculara “hediyemiz olsun” tarzında başlattığımız eventte konu başına 1 TL ödemeyi uygun bulduk.. 1 TL az gibi görünebilir ama 100 oyun paylaşsanız belki oynadığınız oyundan bir silk, bir item alabileceksiniz. Ödemeyi forum olarak biz yapacağız. Ayrıca oynadığınız serverlerde elde ettiğiniz kazançları da reel olarak satmanıza yardımcı olacak bir sistem geliştiriyoruz.. Bu Eventimiz şimdilik Temmuz 2024 sonunda bitecektir. Öncelikle forumda açtığımız WTB, WTS yada WTT itemleri konu açarak paylaşabilir, müşteri bulabilir ve güvenli olarak satabilirsiniz. Sistem tamamlandığında bir nevi Silkroad PvP Server itemlerinizde aracılık hizmetleri vereceğiz.
Güncel ve anlık bilgiler sunacağımız Sro PvP Server tanıtım forumumuza konu açarak, tartışmalara katılarak, paylaşım yaparak ve para kazanarak desteğinizi bekliyoruz..
Bol PvP li günlerde görüşmek üzere
SroTURK
                    Silkroad Forum Türkiye
                    Silkroad PvP Serverleri Tanıtım Sitemiz için tıklayınız

 

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20
Genelde 21 , Bugün 1 defa okunmuştur