Göynükten habersiz kalmayın

Göynük’ten Habersiz Kalmayın

Göynüklü olupta uzakta yaşayanlar için sosyal Facebook hesabımız Göynüklüler yanı sıra internet ortamında Göynük merak edenler için sitemiz Göynüklüler‘de yeni bir uygulamaya geçmiş bulunuyoruz.

Bildiğiniz gibi sitemiz 2013 yılından bu yana elimizden geldiğince açık tutulmuş ve özellikle vefat haberleri takip edilmiştir.. Göynüklüler genelde kendi memleketlerini tanıdıkları için onlar için öncelikli olan ilçede güncel haber, duyuru ve ilanlardır.

Sitemize eklediğimiz yeni uygulama ile güncel haberlerden artık anında haberdar olacaksınız.. Göynüklüler sitemize giriş yaptığınızda ekranın üstünde küçük bir pencere açılarak sitemize yeni eklenen bir konudan sizi haberdar etmek isteyecektir.

Göynükten habersiz kalmayın

Bu özellik günde 1 defa karşınıza gelecek ve izin verdiğiniz takdirde bir daha görünmeyecektir.. İzin verdiğiniz takdirde de yeni eklenen bir konu, bir duyuru yine küçük bir pencere içerisinde size duyurulacaktır. İlginizi çeken bir konuysa tıklayıp okuyabilirsiniz. Yada sağ üstteki x basıp kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

“izin veriyorum” seçeneğini kabul etmeniz sadece yeni bir haber yayınlandığında açılacak o küçük duyuru penceresi içindir.

Haberdar edilmek istiyorum

Güzel haberler vermek dileğiyle

 

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20
Genelde 421 , Bugün 1 defa okunmuştur