Merhaba Göynüklüler

4 yıldan bu yana forum sitesi olarak yayın yapan Diyar-ı Akşemseddin Göynük sitemizi daha aktif kullanma amacıyla değiştiriyoruz.

Bundan böyle güncel Göynük haberlerimizin yanı sıra doğal ve tarihi güzelliklerimizi rehberlik hizmetleri sunarak vermeyi, en ucuz konaklama, en ucuz yeme-içme, en ucuz dinlenme ve eğlence seçeneklerini sosyal medya aracılığı ile duyurarak ilçemize gelen ziyaretcilere en doğru bilgileri vermeyi amaçlıyoruz.

Bu amaçla yeni Göynüklüler sitemizde ticari amaçlı yer almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçerek vermeyi arzu ettiğiniz hizmetleri ve güncel fiyatları bildiriniz..

Sitemiz üzerinden yapılan ve yapılacak olan konaklama, otel, pansiyon, konak, restaurant, lokanta, çay bahçeleri gibi hizmet alanlarında ziyaretcilere sizin önerdiğiniz alternatifler sunulacak ve ona göre yönlendirme yapılacaktır.

Göynük ilçemizde faaliyet gösteren otel, motel, konak, pansiyon, restaurant, lokanta, pastane, çay bahçesi vs işletmeler sitemize eklenmeye ve güncellenmeye devam etmektedir.

Güzel günlerde, mutlu haberler verme dileğiyle

Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook.com/Goynukluler

Facebook.com/CittaSlowGoynuk

Please follow and like us:
error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20
Genelde 331 , Bugün 1 defa okunmuştur